O mne

Varenie je môj život. Varím zdravé jedlá ale aj tie menej zdravé :), varím z čerstvých surovín, ale niekedy aj čo chladnička dá :). A o tom bude aj tento blog. Nájdete tu recepty na rôzne jedlá, nápoje, koláčiky, zákusky. Postrehy z reštaurácií, fastfoodou, cukrární ktoré občas navštívim. Rady kde sa dá čo kúpiť a kde radšej niektoré veci nekupovať. Vitajte na mojom blogu Everyday Kitchen by Milan.

nedeľa 4. októbra 2015

Karlovský gastrofestival

Dnes sme boli s manželkou a synom na Karlovskom gastrofestivale. Krásne počasie, krásna príroda, valašské frgále a všetko spojené s gastrofestivalom ... veľmi dobrá kombinácia. Nestihli sme všetko prejsť, keďže sme sa zastavovali na rôznych detských atrakciách, ale aj tak bolo super. Ochutnali sme niektoré špeciality /bramborák, kapustové strapačky s údeninou, frgál, macarons .../ a iné sme si kúpili domov. Makový frgál sme pri príchode kúpili Oliverkovi. Má veľmi rád mak a veľmi mu chutil. Chutil aj mne :) ... čo ostalo som dojedol :) Keď sme odchádzali, išli sme si kúpiť frgál ... bohužiaľ, už nám neostal :( Tu pridávam ešte foto z gastrofestivalu.
Makronky boli výborné :) mňaaam 
Ochutnal som marmelády s příběhem. Zaujímavé kombinácie marmelád napríklad - jahoda a kokos, malina a čierne korenie, čučoriedka a chilli. Veľmi chutné mňam mňam :)Slinky mi tiekli pri každom stánku :)
Peceň chleba


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára